SpeedPack.com.pl speedpack.com.pl oceniany 4.92 gwazdek w oparciu o 820 opinii

Szybki i bezpieczny kurier międzynarodowy / Przeprowadzki międzynarodowe

Logo firmy kurierskiej Speedpack - usługi kurierskie

Dlaczego my

Zastanawiasz się, czy SpeedPack to na pewno dobry wybór? Pomożemy Ci rozwiać wątpliwości.


DOTRZEMY WSZĘDZIE

Koniec z dziwnymi spojrzeniami pań w pocztowych okienkach, które nie są pewne, czy Londyn to miasto, czy dzielnica. Nasi kurierzy odbiorą i dostarczą przesyłkę w każde miejsce w Polsce i na Wyspach Brytyjskich. I jeśli piszemy każde, to naprawdę mamy to na myśli!
OD DRZWI DO DRZWI

Proces nadawania paczki jest u nas bajecznie prosty: wystarczy telefon lub e-mail oraz wypełnienie krótkiego formularza i... to wszystko. Wyślemy kuriera pod wskazany przez Ciebie adres po odbiór przesyłki, dlatego nie musisz nigdzie samemu chodzić i stać godzinami w kolejkach, a paczka zostanie przewieziona na miejsce odbioru terminowo.
TANIO I WYGODNIE

To nie czcze przechwałki: jesteśmy firmą, która skutecznie łączy świadczenie tanich usług transportowych i przewozowych z ich wysoką jakością. Dla Klienta oznacza to pełną wygodę: po wypełnieniu formularza i nadaniu przesyłki nie musi się już o nic martwić.
PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

Realizowane przez nas usługi przewozowe są odpowiednio ubezpieczone, więc nadając paczkę masz pewność, że w razie jakichkolwiek uszkodzeń otrzymasz odszkodowanie. Dodatkowo sprawdzamy osobno każdą przesyłkę, dopuszczając do przewozu tylko te, które są odpowiednio zapakowane. Dzięki temu odsetek reklamacji z tytułu uszkodzenia paczek wynosi mniej niż 1%!
KLAROWNE WARUNKI USŁUGI

Nie zadręczamy swoich klientów długimi regulaminami z prawniczym bełkotem. Stawiamy jasne warunki świadczonych przez nas usług, bez żadnych haczyków i ukrytych kosztów. Płacisz tylko za to, co zamawiasz.
WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Jeśli chcesz sprawdzić, gdzie w danej chwili znajduje się nadana przez Ciebie paczka, nie musisz już wydzwaniać do biur obsługi klienta, czy niecierpliwie oczekiwać na e-maile z informacją. Wystarczy, że skorzystasz z naszego internetowego systemu śledzenia przesyłek. I możesz to zrobić o każdej porze dnia i nocy z dowolnego miejsca na świecie.
JESTEŚMY ZAWSZE DLA KLIENTA

W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań, zawsze chętnie udzielimy szczegółowych odpowiedzi, wyjaśnimy niejasności lub podpowiemy, w jaki sposób właściwie zapakować paczkę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno internetowo (formularz kontaktowy na stronie), jak i telefonicznie.

Akceptowane płatności

Płatności w Speedpack - usługi kurierskie

Nasi partnerzy

Partnerzy Speedpack DPD, GLS i FedEx Kurierzy