SpeedPack.com.pl speedpack.com.pl oceniany 4.92 gwazdek w oparciu o 820 opinii

Szybki i bezpieczny kurier międzynarodowy / Przeprowadzki międzynarodowe

SpeedPack.com.pl

Dystrybucja

Stworzyliśmy tą ofertę dla małych firm, które nie mają jeszcze ugruntowanej pozycji na rynku lub wręcz dopiero zaczynają ?

Z racji tego, że dysponujemy dużym magazynem w Dublinie a sami zajmujemy się usługami kurierskimi ale również mamy umowę z firmą GLS czy DPD a ich kurierzy odbierają od nas przesyłki codziennie i doręczają do naszych klientów postanowiliśmy stworzyć specjalną ofertę na wynajem magazynu, pakowanie i dystrybucję towarów właśnie na dostawy w Irlandii, Wielkiej Brytanii i całej Unii Europejskiej.

Już teraz możesz u nas pozostawić swój towar a nasi pracownicy przygotują wysyłkę zgodnie z z Twoimi wytycznymi po czym gotowe paczki przekażemy firmie GLS czy DPD jeszcze w tym samym dniu a już następnego zostaną doręczone do twojego klienta w Irlandii lub w ciagu kilku dni w innym kraju europejskim,

Dzięki tej prostej usłudze zaoszczędzisz czas i pieniądze gdyż nie musisz zatrudniać pracowników do przygotowywania wysyłki a i ceny na usługi firm GLS i DPD są u nas bardzo niskie, i tak dla przykładu w przypadku firmy GLS zaczynają sie już od 4€ +Vat za paczkę do 30kg doręczaną w Irlandii,

Cena z racji swojej specyfiki takiej usługi ustalana jest zawsze indywidualnie z każdym klientem. W tym celu konieczne jest więc wcześniejsze umówienie się i ustalenie telefoniczne warunków transportu. Prosimy o skorzystanie z formularza na stronie www, a nasz pracownik do Państwa oddzwoni.

Skontaktuj się z nami

testy programistyczne 

Akceptowane płatności

Nasi partnerzy