Firma Kurierska Irlandia Polska, tanie przesyłki

Opublikowano Kategoria: Poradnik dla osób wysyłających paczki za granicę

Firma Kurierska Irlandia Polska której Państwo potrzebują, czyli Speedpack.com.pl!

Firma Kurierska Irlandia Polska to przesyłki Polska Irlandia w najlepszej z możliwych wersji. Od szeregu lat nasza firma przewozowa z powodzeniem i gwarancją wysokiej jakości dostarcza przesyłki na kierunkach europejskich. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim podejście do Klienta. Nie ma u nas rzeczy niemożliwych. Dysponujemy sporym wyborem możliwości, opcji oraz rodzajów przewozu. Oferujemy wysyłkę paczek gabarytowych, standardowych oraz transport na paletach. A to jedynie nasza podstawowa oferta. Ponadto wykonujemy całościowo przeprowadzki międzynarodowe. Przewozimy rowery, motocykle oraz przedmioty o dużych gabarytach. Jesteśmy w stanie przetransportować z miejsca na miejsce majątek ruchomy całych firm, przedsiębiorstw czy zakładów pracy. U nas mogą Państwo także wynająć cały pojazd w opcji całopojazdowy transport towarów. Bez problemu i bezpiecznie przewozimy również ładunki drobne a także towary na zasadach doładunku. Cenimy nowoczesność, nowatorskość oraz solidność w tej branży, dlatego nasza flota to nowiutkie ciężarówki, za kierownicami których zatrudniamy tylko najlepszych kierowców. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych i usatysfakcjonowanych Klientów. Nasze usługi oferujemy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.

Co można wysłać korzystając z przesyłki kurierskiej?

Nasze firma kurierska Irlandia Polska chętnie przyjmie od Państwa zlecenie przewozu paczki Irlandia Polska, której zawartość spełni wymogi europejskiego prawa przewozowego oraz kilka naszych wewnętrznych, nieskomplikowanych zasad. Jako uczciwa firma kurierska zawsze staramy się doradzić Klientowi jak najlepiej, ale istnieją takie rodzaje ładunku, których zgodnie z prawem przewieźć na podstawowych zasadach nie możemy. W takich sytuacjach zawsze proponujemy alternatywę lub kierujemy do instytucji, które taki przewóz umożliwią lub nań zezwolą. W kwestii detali odnośnie tego, co przewozimy, zapraszamy do zapoznania się z odpowiednim działem na naszej stronie (zakładka „Regulamin”). Jeśli mimo to niezupełnie wiedzą Państwo czy przewóz Państwa przesyłki Irlandia Polska jest w zasięgu naszych usług i możliwości – prosimy o kontakt. Poradzimy, doradzimy, znajdziemy rozwiązanie. Nasz kurier na pewno z uśmiechem przyjmie do przewozu międzynarodowego:

buty
pościel
ubrania
zabawki
albumy
suszarki
szafki, komody i stoliki, meble nietapicerowane
prostownice
wyposażenia pokoi mieszkalnych
materace
głośniki
sztućce
rowerki dziecięce
drobne akcesoria
materiały reklamowe
lampy
wózki dziecięce
książki
akcesoria biurowe
walizki podróżne
kolekcje
czasopisma
gazety
płyty z muzyką
torby
wyposażenia pokoi
mebelki dziecięce
wyposażenia biur
wyposażenia kuchni
wyposażenia łazienek
oraz prawie każdy przedmiot, jeśli tylko zostanie w prawidłowy sposób zapakowany.

Firma Kurierska Irlandia Polska, nadaj przesyłkę i nie martw się o resztę

Firma Kurierska Irlandia Polska z klasą, jak sami pozwalamy się sobie nazywać, szczyci się przede wszystkim długim czasem istnienia w branży oferując wysokiej jakości usługi w stałych cenach. Nasza przewaga nad konkurencją wynika najczęściej z szerokich możliwości wyboru. W naszej ofercie znajdą Państwo taryfy i opcje przewozowe, będące specjalistycznymi odpowiedziami na konkretne zapotrzebowanie Klienteli. Lata praktyki we współpracy z kontrahentami pozwoliły nam stworzyć i dostroić nasze usługi w szereg pakietów i taryf, które w większości trafiają idealnie w rynkowy popyt. Są tutaj na przykład paczki standardowe Irlandia Polka oraz paczki gabarytowe Irlandia Polska. Obie opcje pozwalają wysłać aż 50 kilogramów w jednej przesyłce. W zależności od kształtu i przeznaczenia zawartości, można wybrać pierwszą lub drugą ofertę. Obie bardzo atrakcyjne cenowo. Otwierając się ponadto na cięższe ładunki oraz nowe trendy w transporcie, zdecydowaliśmy się dodać do naszych usług także przewozy na paletach Irlandia Polska. To z kolei możliwość wysłania w jednej przesyłce nawet tony ładunku. I na tym z pewnością nie poprzestaniemy. Cały czas obserwujemy i słuchamy uwag naszych Klientów po to, by dostarczać Państwu jeszcze więcej i lepiej.

Speedpack to firma kurierska z doświadczeniem

Jako solidna firma kurierska Irlandia Polska pozwalamy sobie stwierdzić, iż oferujemy najatrakcyjniejsze na rynku przewozowym możliwości. Dlaczego tak długo udaje się nam utrzymać wysoką jakość usług w połączeniu z uczciwymi cenami? Odpowiedź to nasz profesjonalizm, wiele zamówień od powracających Klientów oraz współpraca z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku, czyli GLS i DPD. A także traktowanie dobra i satysfakcji naszych Kontrahentów jak swoich własnych. Nasza firma przewozowa powstała przede wszystkim, żeby pomagać. Wiemy jak wielu Polaków musiało emigrować do krajów Europy zachodniej i jak ważne dla nich są stałe połączenia z Polską. Nasze usługi kurierskie w dużej części obejmują właśnie zlecenia dokonywane przez naszych rodaków. Uważamy to za zaszczyt i przywilej. Jesteśmy również pośrednikiem w coraz bardziej rozwijającej się działalności handlowej Polaków z krajami zachodnimi. W tym głównie z Irlandią. Cieszymy się, że nasza firma kurierska może się przyczynić do ich sukcesu. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie zarówno firmy jak i osoby prywatne znajdą usługę idealną dla siebie.

Firma kurierska przewożąca przesyłki i paczki na trasach UE

Speedpack.com.pl to firma kurierska Irlandia Polska z długą tradycją. Za swoje najważniejsze zadanie uważamy po prostu pomoc naszym Klientom. Uważamy, że przesyłki kurierskie na trasie Irlandia Polska oraz generalnie na terytorium Unii Europejskiej powinny być szybkie i przystępne cenowo. Dlatego też, współpracując z najlepszymi dostawcami na rynku, oferujemy w kategorii paczki kurier to, co najlepsze. Czyli wysokie bezpieczeństwo, szybkość oraz racjonalne stawki. Nasze usługi obejmują teren wszystkich państw, należących do wspólnoty europejskiej. Dzięki gęstej siatce naszych połączeń, na jej terenie mamy właściwie możliwość przewiezienia przesyłki z każdego kierunku do każdego miejsca. Szczególnym powodzeniem cieszą się u nas destynacje:

Irlandia Polska
Irlandia – Polska

Jednocześnie pozostajemy otwarci na nowe kierunki i adresy. Jeśli są Państwo zainteresowani transportem oraz przewozem towarów, przedmiotów i rzeczy z Państwa UE do państwa UE, serdecznie zapraszamy do kontaktu.