Kurier Irlandia Polska, szybko i tanio

Opublikowano Kategoria: Poradnik dla osób wysyłających paczki za granicę

Kurier Irlandia Polska w Speedpack.com.pl, solidna firma przewozowa na europejskie trasy

Kurier Irlandia Polska w najlepszym wydaniu czyli firma Speedpack.com.pl. Jesteśmy od wielu lat czołowym dostawcą towarów, paczek, palet i praktycznie każdego rodzaju ładunków do kraju naszych sąsiadów za Odrą. Na tym kierunku właściwie przez cały czas kursuje nasza nowoczesna flota, prowadzona przez doświadczonych szoferów. Każdego dnia przesyłki kurierskie w tysiącach sztuk podróżują z i do Niemiec, nadane lub czekające na odbiór przez naszych Klientów. Nasze doświadczenie oraz determinacja pozwoliły nam zbudować rzetelne przedsiębiorstwo, które przez lata wyrobiło sobie renomę. Transport międzynarodowy to dziedzina, w której się specjalizujemy i jednocześnie nasza pasja. Cenimy nowoczesność, nowatorskość oraz solidność w tej branży. I są to zalety, którymi chcemy się dzielić z naszymi Klientami. Pozwolimy sobie stwierdzić, że na trasach europejskich jesteśmy w absolutnej czołówce jakości usług w kategorii paczki kurier. Nasze credo to paczka Irlandia Polska tania oraz bezpiecznie i szybko dostarczona. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy. Jako przewoźnik Irlandia Polska dysponujemy szerokim zakresem usług dla firm, zakładów pracy oraz osób prywatnych.

Kurier Irlandia Polska Speedpack.com.pl, co możesz z nami przewieźć?

Wysłany przez naszą firmę kurier Irlandia Polska chętnie odbierze od Państwa ładunek, którego zawartość będzie zgodna z prawem europejskim i jednocześnie spełni kilka zasad naszego wewnętrznego regulaminu. Szczegółowe informacje w tej kwestii znajdą Państwo na naszej stronie, wlaśnie w zakładce regulamin. Jako firma kurierska staramy się zawsze współpracować z klientem i wychodzić naprzeciw jego potrzebom. Jeśli coś nie spełnia naszych warunków wysyłki, zazwyczaj proponujemy alternatywę lub kierujemy do kogo należy. Jeśli nie mają Państwo pewności czy Państwa paczka będzie się nadawać – prosimy o kontakt. Nasz kurier z pewnością zabierze od Państwa odpowiednio spakowane takie rzeczy jak:

buty
zabawki
suszarki
prostownice
wyposażenia pokoi mieszkalnych
szafki, komody i stoliki, meble nietapicerowane
głośniki
albumy
rowerki dziecięce
drobne akcesoria
sztućce
wózki dziecięce
ubrania
książki
akcesoria biurowe
materace
walizki podróżne
kolekcje
materiały reklamowe
lampy
pościel
płyty z muzyką
torby
czasopism
wyposażenia biur
wyposażenia pokoi
wyposażenia łazienek, kuchni itp.
oraz każdy przedmiot jaki zechcą nam Państwo powierzyć!

Kurier Speedpack to bezpieczna przesyłka

Usługa Kurier Irlandia Polska w Speedpack.com.pl to przede wszystkim opcja dla tych, którzy lubią nadać paczkę i spać spokojnie. Statystyka, którą pozwalamy się sobie szczycić, to mniej niż 1% reklamacji związanych z przesyłkami uszkodzonymi w czasie transportu. Biorąc pod uwagę, że codziennie przewozimy ich setki, to więcej niż znakomity wynik. A mimo to, a raczej dzięki temu, staramy się najlepiej jak to tylko możliwe, zabezpieczyć wszystko co transportujemy. Dysponujemy bardzo nowoczesnymi ciężarówkami, które z kolei posiadają najnowsze i najbardziej skuteczne zabezpieczenia ładunku. Nasi kierowcy to starzy szosowi wyjadacze. Docierają na miejsce szybko i w jak najkrótszym czasie. Każdy ładunek przed wysyłką zostaje dokładnie sprawdzony w kwestii odpowiedniego spakowania. I jeżeli tego jeszcze mało – Nasze przesyłki kurierskie objęte zostają bardzo korzystnym ubezpieczeniem. Jeśli w wyniku losowego wydarzenia cokolwiek doprowadziłoby do zniszczenia lub uszkodzenia Państwa paczki – gwarantujemy stosowne odszkodowanie. Ponadto oferujemy internetowe śledzenie przesyłek od razu po przyjęciu zlecenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą renomą, doświadczeniem oraz opinią w branży. A także z opcjami oraz cennikiem.

Szeroki zakres usług kurierskich i transportowych

Kurier Irlandia Polska stanowi ważną, ale jedną z wielu usług składających się na szeroki asortyment naszych możliwości transportowych. Jesteśmy dużym kontrahentem, w którego ofercie znajdą Państwo nie tylko przesyłki na trasach europejskich. Posiadamy także swój magazyn na wynajem w Irlandii, z i do którego to kraju możemy zaproponować profesjonalny transport ciężarowy. Dokonujemy także dystrybucji towarów, magazynowania oraz pakowania w Dublinie.
Na trasach zachodnich proponujemy przewóz w opcjach paczki standardowe Irlandia Polska, paczki gabarytowe Irlandia Polska oraz transport paletowy Irlandia Polska. Ale to nie wszystko. Polecamy także takie opcje jak całopojazdowy transport towarów (do wykorzystania całe wnętrze pojedynczego pojazdu), transport ładunków drobnych czy przewóz na zasadach doładunku. Wykonujemy ponadto przeprowadzki międzynarodowe. Przewozimy motocykle i rowery. Przenosimy z miejsca na miejsce majątek ruchomy całych firm i przedsiębiorstw. Współpracujemy z odbiorcami indywidualnymi, korporacjami, zakładami pracy i fabrykami. Serdecznie zapraszamy.

Co możesz przewieźć korzystając z firmy kurierskiej Speedpack?

Jako skuteczny kurier Irlandia Polska chcemy pomagać naszym rodakom, którzy z rożnych powodów chcą przesyłać towary, dobytek lub zakupy z kraju naszego zachodniego sąsiada do ojczyzny lub w drugą stronę. Irlandia to od wielu lat kraj, z którym duża część Polaków wiąże swoją przyszłość. Czy to poprzez emigrację, czy to poprzez połączenia gospodarcze. Republika federalna jest solidnym i istotnym partnerem gospodarczym polskich przedsiębiorców. Przewóz towarów z Niemiec w celach handlowych to istotna gałąź polskiego sektora przedsiębiorczego. Nasza oferta z dziedziny przesyłki kurierskie jest między innymi odpowiedzią na jego zapotrzebowanie. Specjalizujemy się zarówno we współpracy z firmami, jak i osobami prywatnymi. Choć trasa Irlandia – Polska to wśród naszych usług bardzo istotna część naszej działalności, możemy zaproponować transport także na innych, popularnych kierunkach:

Polska – Irlandia
Irlandia – Polska

Szczycimy się tym, że nasza firma przewozowa oraz jej wybór usług, to unikalna i zawsze korzystna dla Klienta mieszanka atrakcyjnej ceny z szybkością i bezpieczeństwem dostawy. Każdy ładunek, który Klient nam powierza jest traktowany indywidualnie jako swoista misja i priorytet. Każdy osiąga miejsce przeznaczenia bezpiecznie i w nienaruszonym stanie. Jako proponujący usługi transportowe Irlandia Polska, do satysfakcji naszych kontrahentów przywiązujemy bardzo dużą wagę.