SpeedPack.com.pl speedpack.com.pl oceniany 4.92 gwazdek w oparciu o 820 opinii

O nas

Istniejemy na rynku od 2010 roku i od tego czasu zrealizowaliśmy tysiące usług związanych z przewozem paczek, transportem i przeprowadzkami. Wśród naszych klientów są zarówno osoby indywidualne, jak i firmy, którym świadczyliśmy pomoc w zakresie szybkiego, bezproblemowego i bezpiecznego przewozu przesyłek w systemie „od drzwi do drzwi”.

Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientami, dlatego umożliwiamy skontaktowanie się z nami zarówno w formie mailowej, jak i telefonicznej oraz przez komunikator Skype. Przez pieć lat działalności wypracowaliśmy najskuteczniejszy sposób podejścia do naszych klientów: traktowanie każdego indywidualnie i z pełną odpowiedzialnością za podjęte ustalenia.

Firma SPEEDPACK to doświadczony przewoźnik, w którego ofercie znajduje się bogaty wachlarz usług:

  • przewóz paczek o każdym gabarycie w systemie „od drzwi do drzwi”, gdzie to klient wyznacza miejsca odbioru i dostarczenia przesyłki,
  • przeprowadzki (mieszkań prywatnych, firm, biur, a nawet sklepów),
  • przewóz środków transportu, w tym wielogabarytowych motocykli, rowerów, skuterów, quadów,
  • transport paletowy towarów.

Sprawdź przesyłkę

Akceptowane płatności

Nasi partnerzy

 

Zobacz również przesyłki: ►Polska - Belgia,  ►Polska - Hiszpania,   ►Holandia - Irlandia,   ►Irlandia - Holandia,  ►Irlandia - Niemncy,  ►Irlandia - Szwecja,  ►Niemcy - Irlandia,  ►Irlandia - Hiszpania,   ►Irlandia - Irlandia,  ►Irlandia - Litwa,  ►Irlandia - Łotwa,  ►Polska - Niemcy.