SpeedPack.com.pl speedpack.com.pl oceniany 4.92 gwazdek w oparciu o 820 opinii

Szybki i bezpieczny kurier międzynarodowy / Przeprowadzki międzynarodowe

SpeedPack.com.pl

Paczka do Niemiec

Dołączenie Polski do Unii Europejskiej, znacznie rozszerzyło rynek pracy, przez co Polacy zaczęli częściej wysyłać paczki do wyjeżdżających za pracą członków rodziny. Jednym z najpopularniejszych krajów nadawania paczek stały się Niemcy i odwrotnie. Dlatego dla tych klientów przygotowaliśmy ofertę związaną z tymi relacjami. SpeedPack korzysta przede wszystkim z własnego transportu oraz kierowców. Ograniczona ilość przeładunków zapewnia że Twoja paczka do Niemiec zostanie szybko i bezpiecznie dostarczona adresatowi.

Dzięki naszej nowej stronie Internetowej możesz w jeszcze łatwiejszy i szybszy sposób nadać przesyłkę bez wychodzenia z domu. Zamówienie np. paczki do Niemiec jest niezwykle proste, wystarczy telefon lub e-mail oraz wypełnienie krótkiego formularza. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość dodawania adresów do książki adresowej oraz system śledzenia przesyłek.


Nasi konsultanci, w razie jakichkolwiek pytań zawsze chętnie udzielą szczegółowych odpowiedzi oraz wytłumaczą w jaki sposób właściwie zapakować paczkę. SpeedPack Usługi Kurierskie dzięki wieloletniemu rozwojowi i świadczeniu usług transportowych jest w stanie przewozić nie tylko paczki. Wykonaliśmy setki kursów do różnych krajów Europy, dlatego wybranie naszej firmy jest idealnym i pewnym rozwiązaniem!

Cennik Zamów

Akceptowane płatności

Nasi partnerzy