SpeedPack.com.pl speedpack.com.pl oceniany 4.92 gwazdek w oparciu o 820 opinii

Szybki i bezpieczny kurier międzynarodowy / Przeprowadzki międzynarodowe

Logo firmy kurierskiej Speedpack - usługi kurierskie

Paczki do Polski z UK

Przez dołączenie Polski do Unii Europejskiej, jednym z najpopularniejszych celów nadawanych paczek stała się Wielka Brytania i odwrotnie. Dlatego dla swoich klientów przygotowaliśmy także ofertę związaną z tymi relacjami.

SpeedPack dzięki korzystaniu z własnego transportu oraz firm GLS i DPD zapewnia że Twoja paczka do Wielkiej Brytanii zostanie szybko i bezpiecznie dostarczona do rąk adresata.
W dzisiejszych czasach, w dobie Internetu, konsumenci oczekują łatwego i szybkiego nadania paczki bez wychodzenia z domu. W związku z tym SpeedPack rozwija się w bardzo szybkim i dynamicznym tempie a zgłoszenie np. paczki do polski z UK jest niezwykle proste, wystarczy telefon lub e-mail oraz wypełnienie krótkiego formularza i to wszystko. Dodatkowym udogodnieniem jest także nasz Internetowy system śledzenia przesyłek. Dzięki niemu dowiesz się gdzie w danej chwili znajduje się nadana przez Ciebie paczka.

Nie musisz martwić się o swoją przesyłkę, SPEEDPACK Usługi Kurierskie ma wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług transportowych. Wykonaliśmy setki kursów do różnych krajów Europy, dlatego wybranie naszej firmy jest idealnym i pewnym rozwiązaniem. Zapewniamy bezpieczny i terminowy dowóz a paczki są automatycznie ubezpieczane na kwotę 300 euro.

Cennik Zamów

Akceptowane płatności

Płatności w Speedpack - usługi kurierskie

Nasi partnerzy

Partnerzy Speedpack DPD, GLS i FedEx Kurierzy