SpeedPack.com.pl speedpack.com.pl oceniany 4.92 gwazdek w oparciu o 820 opinii

Szybki i bezpieczny kurier międzynarodowy / Przeprowadzki międzynarodowe

SpeedPack.com.pl

Paczki gabarytowe

Jesteś zainteresowany stałą współpracą ? Możemy zaoferować jeszcze niższe ceny!
Skontaktuj się z naszym biurem!

Chcesz wysłać paczkę o niestandardowych rozmiarach, ważącą więcej niż 50kg lub mierzącą w obwodzie ponad 300cm?

Oferta Paczki Gabarytowej jest więc właśnie dla Ciebie. Pamiętaj, aby sprzęt był odpowiednio zapakowany!


Odbiór, transport, dostawa

 1. Przewóz paczek gabarytowych dotyczy w szczególności trasy Polska-Irlandia-Polska,
 2. Wysyłka paczek odbywa się raz w tygodniu w piątek, zaś same przesyłki zbierane są między wtorkiem a czwartkiem przed planowanym transportem w godzinach 8-18 w Polsce oraz 8-22 w Irlandii.
 3. Odbiór paczek w Polsce wykonywany jest za pośrednictwem podwykonawców lub własnego transportu; odbiór paczek w Irlandii następuje bezpośrednio przez nas.
 4. Nie ma możliwości umówienia kuriera na konkretną godzinę.
 5. SPEEDPACK Usługi Kurierskie zobowiązuje się dostarczyć paczkę nie później niż 7 dni od dnia wysyłki.
 6. Terminy wysyłek dostępne są na naszej stronie – link.
 7. Wszelkie paczki, które zgłoszone zostały jako standardowe, a podczas ważenia okażą się większe gabarytowo niż 50kg lub 300cm obwodu, zostaną automatycznie zakwalifikowane jako paczki niestandardowe a ich cena zostanie wyliczona na podstawie cennika paczek gabarytowych!


Zasady wysyłki

 1. Każda paczka powinna być odpowiednio zapakowana i zabezpieczona. Kurier może odmówić odebrania paczki, jeśli zauważy pod tym względem wyraźne braki przy czym odbiór paczki przez kuriera nie oznacza, że przesyłka została odpowiednio zabezpieczona,
 2. Sprzęt elektroniczny można przesłać wyłącznie w oryginalnych opakowaniach, w przeciwnym razie robi się to na własną odpowiedzialność.
 3. Szkło i porcelana nie podlegają ubezpieczeniu.
 4. Firma SPEEDPACK nie przyjmie do przewozu paczki, która zawiera przedmioty zabronione prawem, w tym wszelkie substancje nielegalne oraz produkty objęte akcyzą.


Cena i płatności

 1. Koszt przewozu paczki niestandardowej jest wyliczany na podstawie poniższego wzoru w oparciu o wagę rzeczywistą i wymiary.
 2. Paczki są ważone oraz mierzone u nadawcy (Irlandia) lub odbiorcy (Polska). Sprawdzana jest waga rzeczywista i gabarytowa zaś koszt obliczany jest na podstawie większej wagi.
 3. Przesyłka, która mierzy ponad 200cm długości jest automatycznie traktowana jako dłużyca, a do kosztów transportu doliczana jest opłata 50% ceny podstawowej.
 4. Opłata za przesyłkę może być uiszczona przelewem, przez Paypala czy gotówką (wyłącznie na terenie Irlandii), 

  długość(cm) x szerokość(cm) x wysokość(cm) = waga gabarytowa(kg)
  6000


Dlaczego SPEEDPACK Usługi Kurierskie?

Nasza firma specjalizuje się w przewozach paczek gabarytowych oraz w przeprowadzkach, stąd możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Nasi kurierzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności niezbędne podczas przewozu paczek o niestandardowych gabarytach, zawierających rzeczy delikatne, kruche i wartościowe, wymagające szczególnej ochrony i zabezpieczenia. Każda paczka ubezpieczana jest do kwoty 300 euro i dostarczana w ciągu 7 dni z gwarancją dowiezienie pod same drzwi odbiorcy.

Cennik Zamów

testy programistyczne 

Akceptowane płatności

Nasi partnerzy