SpeedPack.com.pl speedpack.com.pl oceniany 4.92 gwazdek w oparciu o 820 opinii

Szybki i bezpieczny kurier międzynarodowy / Przeprowadzki międzynarodowe

SpeedPack.com.pl

Paczki standardowe

Jesteś zainteresowany stałą współpracą ? Możemy zaoferować jeszcze niższe ceny!
Skontaktuj się z naszym biurem!

Potrzebujesz pilnie wysłać paczkę ważącą nawet do 50kg na trasie Polska-Irlandia-Polska? SPEEDPACK ma ofertę dla Ciebie!

Nasza firma odbiera i wysyła paczki między Irlandią a Polską korzystając przede wszystkim z własnego transportu oraz przy pomocy własnych kierowców przez co transport jest znacznie bezpieczniejszy niż transport oferowany przez takie firmy jak GLS czy DPD, przy czym transportowane przez nas przesyłki przechodzą jedynie przez automatyczne sortownie w Polsce , na dalszej trasie sortowane są ręcznie przy znacznie ograniczonych przeładunkach!

Nasi kurierzy dostarczają i dobierają paczki od wtorku do czwartku w godzinach 8-18 w Polsce przy czym nie ma możliwości umówienia się z kurierem na godzinę czy przedział czasowy inny niż podane godziny oraz 8-22 w Irlandii, zaś średni czas dostawy przesyłki wynosi 4-7 dni roboczych. To znacznie mniej, niż w przypadku państwowych operatorów pocztowych, a w dodatku masz gwarancję, że paczka zostanie dostarczona prosto do rąk adresata.


Odbiór, transport, dostawa

 1. Paczki z magazynów wysyłane są co tydzień w piątek.
 2. Kurier zawsze obowiązkowo wydaje list przewozowy, w którym zawarte są wszelkie niezbędne dane adresowe i kontaktowe. Nadawca paczki ma obowiązek sprawdzić ich zgodność z rzeczywistością, zaś nieprawidłowości zgłosić telefonicznie lub mailowo.
 3. Swoją paczkę można śledzić w naszym systemie za pomocą numeru trackingowego wydawanego z listem przewozowym.
 4. Odbiór i dostarczanie przesyłek następuje wyłącznie między wtorkiem a czwartkiem w godz 8-18 na terenie Polski przy czym nie ma oraz w godz 8-22 na terenie Irlandii. Nie ma możliwości umówienia się na konkretną godzinę odbioru czy dogodny dla klienta przedział czasowy aczkolwiek dokładamy wszelkich starań aby nadanie paczki dla naszych klientów było jak namniej uciążliwe.
 5. Odbiór przesyłki następuje u nadawcy niezależnie od tego, z jakiego kraju jest nadawana paczka.
 6. W ofercie Paczki Standardowej kurier przyjmie jedynie pakunek ważący nie więcej niż 50 kilogramów o ograniczonych zgodnie z naszymi zasadami wymiarach
 7. Wszelkie paczki, które zgłoszone zostały jako standardowe, a podczas ważenia okażą się większe gabarytowo niż 50kg lub 300cm obwodu, zostaną automatycznie zakwalifikowane jako paczki niestandardowe a ich cena zostanie wyliczona na podstawie cennika paczek gabarytowych!
 8. Swoje usługi świadczymy w szczególności na trasie Polska-Irlandia-Polska wobec czego paczki standardowe i gabarytowe można zamawiać jedynie na powyższej trasie.
 9. W przypadku paczek powyżej 31,5 kg wymagana jest pomoc kurierowi w transporcie paczki do jego auta.

Staramy się swoimi działaniami objąć teren całej Irlandii ale może zdarzyć się, iż w rejonach bardzo oddalonych od Dublina jak przykładowo Co.Donegal czy Bandon, Bantry, Clonakilty Co.Cork itp odberać w naszych imieniu czy tez dostarczać przesyłkę będzie firma DPD,

Więcej informacji można na ten temat można uzyskac pod numerem infolinii podanym w zakładce kontakt.


Składanie zamówień

 1. Składanie zamówień odbywa się za pośrednictwem naszej strony www.
 2. Odbiór przesyłki realizowany jest bez potrzeby uiszczenia należności ale należność MUSI zostac ureguloana zanim przesyłka dotrze do odbiorcy przy czym nieuiszczenie opłaty może spowodować opóźnienia w doręczeniu,
 3. Zamówienia na przewóz paczki realizowane są możliwe jak najszybciej, z tym że zlecenia zgłaszane do godziny 21 są wykonywane najwcześniej w następny dzień roboczy lub kolejny dzień roboczy.
 4. Paczki odbierane są zawsze na zasadzie odbiór w dniu wyznaczonym ( przez klienta lub Speedpack) lub następnym dniu roboczym co jest uzależnione od ilości zleceń na dany dzień oraz przebiegu pracy kuriera
 5. SPEEDPACK umożliwia składanie zleceń z wyprzedzeniem, przy których zachowanie powyższych terminów nie jest obowiązkowe.


Przedmioty wyłączone z usług przewozu

 1. Firma SPEEDPACK nie przyjmie do przewozu paczki, która zawiera przedmioty zabronione prawem, w tym wszelkie substancje nielegalne.
 2. Nie przewozimy paczek zawierających produkty akcyzowe, np. tytoń i alkohol.
 3. Nie przewozimy paczek zawierających płyny o pojemności powyżej 100ml. Wysłanie takiego produktu skutkuje utratą ubezpieczenia.
 4. Produkty szklane, sprzęt elektroniczny oraz inne rzeczy uznawane za delikatne są zasadniczo zabronione w wysyłce, można je jednak przesłać wyłącznie na własną odpowiedzialność.


Ubezpieczenie przesyłek

Firma SPEEDPACK automatycznie ubezpiecza każdą przesyłkę na kwotę 300 euro. . Obecnie nie ma możliwości wykupienia dodatkowego ubezpieczenia

Cennik Zamów

testy programistyczne 

Akceptowane płatności

Nasi partnerzy