SpeedPack.com.pl speedpack.com.pl oceniany 4.92 gwazdek w oparciu o 820 opinii

Szybki i bezpieczny kurier międzynarodowy / Przeprowadzki międzynarodowe

SpeedPack.com.pl

Przeprowadzki paletowe

Jesteś zainteresowany stałą współpracą ? Możemy zaoferować jeszcze niższe ceny!
Skontaktuj się z naszym biurem!

Z racji tego, że wiemy dokładnie jak trudna i stresująca może być przeprowadzka staramy się w Speedpack stworzyć ofertę dla każdego klienta i dlatego oprócz przeprowadzek wagowych i przestrzennych stworzyliśmy koljeny rodzaj przeprowadzki - przeprowadzkę paletową.


Oferta przeprowadzek paletowych

Proponujemy Państwu całkiem inny sposób wysyłki przeprowadzki.
Mianowicie spakowanie całego dobytku na paletę czy palety co przede wszystkim będzie miało przełożenie na jeszcze niższą cenę transportu niż w przypadku tradycyjnej przeprowadzki ale także na bezpieczeństwo transportowanych rzeczy, czyli przeprowadzka okaże się łatwa i przyjemna,

 

Nie masz palety i nie wiesz jak to zorganizować?


Nie ma problemu nasz kierowca może odebrać paczki i spaletować na aucie czy w magazynie a do odbiorcy dotrze już spakowana paleta - bez żadnych dodatkowych kosztów!

 

Zajmujemy się przeprowadzkami z domów i mieszkań, firm, biur i sklepów. Nasza firma świadczy usługi na terenie całej UE, jednak nie zawsze możemy zrealizować daną przeprowadzkę. Stąd prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i ustalenie warunków przewozu.


Nasze doświadczenie gwarancją profesjonalizmu

SPEEDPACK Usługi Kurierskie ma wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług przeprowadzek. Wykonaliśmy setki kursów na trasie Polska-Irlandia-Polska i równie wiele w innych krajach Europy, dlatego wybranie naszej firmy będzie idealnym i pewnym rozwiązaniem. Zapewniamy bezpieczny i terminowy dowóz transportu na miejsce, a także jego pełne ubezpieczenie.

Cennik Zamów

testy programistyczne 

Akceptowane płatności

Nasi partnerzy