SpeedPack.com.pl speedpack.com.pl oceniany 4.92 gwazdek w oparciu o 820 opinii

Szybki i bezpieczny kurier międzynarodowy / Przeprowadzki międzynarodowe

SpeedPack.com.pl

Przeprowadzki wagowe

Jesteś zainteresowany stałą współpracą ? Możemy zaoferować jeszcze niższe ceny!
Skontaktuj się z naszym biurem!

Dołączenie Polski do grona państw członkowskich Unii Europejskiej sprawiło, że Polacy przeprowadzają się za granicę częściej i chętniej. Dlatego dla swoich klientów przygotowaliśmy także ofertę związaną z usługami przeprowadzek. Zajmujemy się zarówno przewozem wyposażenia domów, jak i sklepów, biur czy nawet całych firm. Usługi świadczymy w szczególności na trasie Polska-Irlandia-Polska, jednak przeprowadzki międzynarodowe świadczymy również na terenie całej Unii Europejskiej.


Oferta przeprowadzek międzynarodowych

Nasza oferta obejmuje dwa rodzaje przeprowadzek: kilogramowe oraz przestrzenne. Te ostatnie obejmują między innymi przewóz mebli, sprzętów elektronicznych, wyposażenia kuchennego oraz wszystkich przedmiotów, których nie można standardowo zapakować w kartony bez ryzyka ich uszkodzenia.

Przy większym transporcie istnieje możliwość zamówienia busa o przestrzeni ładunkowej 21, 14 lub 7m3.

Dodatkowo każdy klient, który samodzielnie spakował rzeczy w kartony, otrzymuje wycenę w usługi w oparciu o koszt za transportowy 1kg.

Zajmujemy się przeprowadzkami z domów i mieszkań, firm, biur i sklepów. Nasza firma świadczy usługi na terenie całej UE, jednak nie zawsze możemy zrealizować daną przeprowadzkę. Stąd prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i ustalenie warunków przewozu.


Nasze doświadczenie gwarancją profesjonalizmu

SPEEDPACK Usługi Kurierskie ma wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług przeprowadzek. Wykonaliśmy setki kursów na trasie Polska-Irlandia-Polska i równie wiele w innych krajach Europy, dlatego wybranie naszej firmy będzie idealnym i pewnym rozwiązaniem. Zapewniamy bezpieczny i terminowy dowóz transportu na miejsce, a także jego pełne ubezpieczenie.

Cennik Zamów

testy programistyczne 

Akceptowane płatności

Nasi partnerzy