SpeedPack.com.pl speedpack.com.pl oceniany 4.92 gwazdek w oparciu o 820 opinii

Szybki i bezpieczny kurier międzynarodowy / Przeprowadzki międzynarodowe

SpeedPack.com.pl

Transport ładunków drobnych - doładunek

SPEEDPACK jest firmą nastawioną na świadczenie różnorodnych usług transportowych, w tym i takich, które trudno zakwalifikować do typowego przewozu przeprowadzkowego czy kurierskiego. Dla osób, które potrzebują pilnie przewieźć towar o wyjątkowo dużych gabarytach, oferujemy możliwość bezpośredniego transportu z miejsca na miejsce. Usługa transportu międzynarodowego świadczona jest zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.

Co przewozimy?

transport ładunków drobnych - doładunek - na trasie Polska-Irlandia-Polska specjalizujemy się w transporcie ładunków drobnych na zasadzie doładunków przewożąc praktycznie każdy możliwy towar, więc jeśli potrzebujesz przetransportować towar ale nie jest to cała naczepa zawsze możesz doładować go nam,

Doładunki są organizowane raz w tygodniu przy czym standardowy czas transportu to 5-7 dni roboczych

Cena transportu z racji swojej specyfiki takiej usługi ustalana jest zawsze indywidualnie z każdym klientem. W tym celu konieczne jest więc wcześniejsze umówienie się i ustalenie telefoniczne warunków transportu. Prosimy o skorzystanie z formularza na stronie www, a nasz pracownik do Państwa oddzwoni.

Skontaktuj się z nami

testy programistyczne 

Akceptowane płatności

Nasi partnerzy