Kurier paczki międzynarodowe gabarytowe, Paczki z Irlandii do Polski

Jesteś zainteresowany stałą współpracą ? Możemy zaoferować jeszcze niższe ceny!
Skontaktuj się z naszym biurem!

Chcesz wysłać paczkę o niestandardowych rozmiarach, ważącą więcej niż 50kg lub mierzącą w obwodzie ponad 300cm? Paczki międzynarodowe gabarytowe w speedpack.com.pl dają Państwu możliwość wysłania w rozsądnej cenie paczki o rozmiarach i wadze przewyższającej parametry tradycyjnej oferty przesyłek międzynarodowych standardowych. Oferta Paczki Gabarytowej jest więc właśnie dla Ciebie. Pamiętaj, aby sprzęt był odpowiednio zapakowany! Paczki z Irlandii do Polski, duże rozmiary przesyłek. Jesteś zainteresowany stałą współpracą? Możemy zaoferować jeszcze niższe ceny! Skontaktuj się z naszym biurem! Nasza firma to gwarancja solidności, bezpieczeństwa oraz terminowej dostawy. Dostarczamy paczki w całej Unii Europejskiej. Nasze popularne trasy to Polska – Irlandia, Polska – Anglia oraz Polska – Niemcy. Ale praktycznie codziennie dowozimy paczki nawet w tak odległe lokalizacje unijne jak Hiszpania czy Łotwa. Z nami Państwa paczka będzie po prostu bezpieczna! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą całościową ofertą.

Dlaczego paczki międzynarodowe gabarytowe będą dla Państwa dobrym rozwiązaniem?

Dlatego, że nasze paczki międzynarodowe gabarytowe to optymalna oferta dla wszystkich tych, którzy chcą w bezpieczny i solidny sposób przesłać paczkę z dowolnego kraju unijnego do Polski lub z powrotem. A jednocześnie spać spokojnie ze świadomością, że przesyłka trafiła w ręce dostarczyciela godnego zaufania, który zrobi wszystko, by paczka błyskawicznie dotarła na miejsce w nienaruszonym stanie. Nasza firma specjalizuje się w przewozach paczek gabarytowych oraz w przeprowadzkach, stąd możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Nasi kurierzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności niezbędne podczas przewozu paczek o niestandardowych gabarytach, zawierających rzeczy delikatne, kruche, wartościowe, wymagające szczególnej ochrony i zabezpieczenia. Każda paczka ubezpieczana jest do kwoty 300 euro i dostarczana w ciągu 7 dni z gwarancją dowiezienia pod same drzwi odbiorcy. Jeszcze się Państwo wahają? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Odpowiemy na każde pytanie i pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości.

Skąd i dokąd można wysyłać paczki międzynarodowe gabarytowe?

W granicach Unii Europejskiej nasze paczki międzynarodowe gabarytowe docierają praktycznie wszędzie! Nie ma miejsca, w które nie dalibyśmy rady szybko, sprawnie i terminowo dostarczyć Państwa przesyłki. Najwięcej przewozów tego typu wykonujemy na najczęściej uczęszczanych kierunkach emigracji Polaków, czyli na trasach Polska-Niemcy-Polska, Polska – Anglia – Polska oraz Polska – Irlandia – Polska. Ale od kilku lat wozimy, dostarczamy i odbieramy przesyłki z i do dosłownie każdego Państwa unijnego na Starym kontynencie. Lista najpopularniejszych kierunków, na których świadczymy nasze usługi:

 • Polska – Anglia
 • Anglia – Polska
 • Polska – Irlandia
 • Irlandia – Polska
 • Polska – Niemcy
 • Niemcy – Polska
 • Holandia – Irlandia
 • Irlandia – Holandia
 • Irlandia – Niemcy
 • Irlandia – Szwecja
 • Niemcy – Irlandia
 • Irlandia – Hiszpania
 • Irlandia – Irlandia
 • Irlandia – Litwa
 • Irlandia – Łotwa
 • …i wiele innych!

I to z pewnością nie koniec. Praktycznie każdego dnia do tej listy dopisujemy nową destynację. Zapraszamy.

Paczki międzynarodowe gabarytowe, zasady wysyłki, koszty, płatności i cennik

Aby Państwa paczki międzynarodowe gabarytowe dotarły do miejsca przeznaczenia bez przeszkód i opóźnień, należy przestrzegać kilku ważnych zasad. Dlatego przed dokonaniem zamówienia w naszej firmie prosimy naszych Klientów o zapoznanie się z wytycznymi przedstawionymi poniżej: 1. Każda paczka powinna być odpowiednio zapakowana i zabezpieczona. Kurier może odmówić odebrania paczki jeśli zauważy pod tym względem wyraźne braki, przy czym odbiór paczki przez kuriera nie oznacza, że przesyłka została odpowiednio zabezpieczona. 2. Sprzęt elektroniczny można przesłać wyłącznie w oryginalnych opakowaniach, w przeciwnym razie robi się to na własną odpowiedzialność. 3. Szkło i porcelana nie podlegają ubezpieczeniu. 4. Firma SPEEDPACK nie przyjmie do przewozu paczki, która zawiera przedmioty zabronione prawem, w tym wszelkie substancje nielegalne oraz produkty objęte akcyzą.

Kurier paczki gabarytowe, zasady wysyłki

 1. Każda paczka powinna być odpowiednio zapakowana i zabezpieczona. Kurier może odmówić odebrania paczki, jeśli zauważy pod tym względem wyraźne braki przy czym odbiór paczki przez kuriera nie oznacza, że przesyłka została odpowiednio zabezpieczona,
 2. Sprzęt elektroniczny można przesłać wyłącznie w oryginalnych opakowaniach, w przeciwnym razie robi się to na własną odpowiedzialność.
 3. Szkło i porcelana nie podlegają ubezpieczeniu.
 4. Firma SPEEDPACK nie przyjmie do przewozu paczki, która zawiera przedmioty zabronione prawem, w tym wszelkie substancje nielegalne oraz produkty objęte akcyzą.

Kurier, cena i płatności za paczki gabarytowe

 1. Koszt przewozu paczki niestandardowej jest wyliczany na podstawie poniższego wzoru w oparciu o wagę rzeczywistą i wymiary.
 2. Paczki są ważone oraz mierzone u nadawcy (Irlandia) lub odbiorcy (Polska). Sprawdzana jest waga rzeczywista i gabarytowa zaś koszt obliczany jest na podstawie większej wagi.
 3. Przesyłka, która mierzy ponad 200cm długości jest automatycznie traktowana jako dłużyca, a do kosztów transportu doliczana jest opłata 50% ceny podstawowej.
 4. Opłata za przesyłkę może być uiszczona przelewem, przez Paypala czy gotówką (wyłącznie na terenie Irlandii),
  długość(cm) x szerokość(cm) x wysokość(cm) = waga gabarytowa(kg)
  6000

Dlaczego SPEEDPACK Usługi Kurierskie?

Nasza firma specjalizuje się w przewozach paczek gabarytowych oraz w przeprowadzkach, stąd możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Nasi kurierzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności niezbędne podczas przewozu paczek o niestandardowych gabarytach, zawierających rzeczy delikatne, kruche i wartościowe, wymagające szczególnej ochrony i zabezpieczenia. Każda paczka ubezpieczana jest do kwoty 300 euro i dostarczana w ciągu 7 dni z gwarancją dowiezienie pod same drzwi odbiorcy.