Tanie paczki standardowe – międzynarodowe

Kurier Irlandia Polska, paczki standardowe

Jesteś zainteresowany stałą współpracą ? Możemy zaoferować jeszcze niższe ceny!
Skontaktuj się z naszym biurem!

Paczki międzynarodowe standardowe w speedpack.com.pl to kurier Polska Irlandia od drzwi do drzwi. Potrzebujesz pilnie wysłać paczkę ważącą nawet do 50kg na trasie Polska-Irlandia-Polska? SPEEDPACK ma ofertę dla Ciebie! Nasza firma odbiera i wysyła paczki na popularnych trasach Irlandia – Polska, Polska – Niemcy, Polska – Anglia i wielu innych na terenie Unii Europejskiej! Jesteśmy wiarygodnym i solidnym partnerem! Korzystamy przede wszystkim z własnego transportu i własnych, doświadczonych kierowców. Dzięki temu nasz transport jest znacznie bezpieczniejszy niż ten oferowany przez takie firmy jak GLS czy DPD, przy czym transportowane przez nas przesyłki przechodzą jedynie przez automatyczne sortownie w Polsce. Na dalszej trasie sortowane są ręcznie przy znacznie ograniczonych przeładunkach! Paczki międzynarodowe standardowe to świetna oferta dla tych wszystkich, którzy chcą tanio i bezpiecznie nadać przesyłkę w kraju UE oraz mieć świadomość, że będzie ona bezpiecznie podróżować przez wiele setek kilometrów. A na miejsce dotrze nienaruszona i w idealnym stanie. Dajemy tego gwarancję, gdyż usługi kurierskie na terenie Unii Europejskiej oraz dostarczanie przesyłek to dla nas nie pierwszyzna. Służymy Państwu swoim wieloletnim doświadczeniem w transporcie oraz usługach transportowych. W Unii Europejskiej nie ma miejsca, z którego i do którego tanio, solidnie i bezpiecznie, nie dowieźlibyśmy Państwa przesyłki. Dysponujemy nowoczesną flotą niezawodnych samochodów, doświadczonych kierowców oraz długoletnią tradycją solidnie wykonywanych usług. Nasza firma i jej oferta to gwarancja bezproblemowych dostaw, szybkich terminów oraz spokojnego snu naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kurier Irlandia Polska, kierunki na jakich przewozimy paczki międzynarodowe standardowe

Nasze paczki międzynarodowe standardowe wysyłać można na trasie Polska-Irlandia-Polska, na której kursujemy od 2010 roku.

Kiedy paczka ma wymiary paczki standard?

Paczka uznana jest za standardową kiedy jej obwód nie przekracza 300cm jednak obwód paczki kurierskiej liczymy wg trochę innego wzoru.

Wzór na obwód paczki standardowej liczymy

Bok A x 2 + bok B x 2 + bok C ( zawsze najdłuższy bok) = maksymalnie 300cm

Przykładowo:

paczka 50cm/50cm/100cm

liczymy więc 50 x 2 + 50 x 2 + 100= równe 300cm obwodu

Co przewozimy w ramach usługi paczki międzynarodowe standardowe?

Usługa paczki międzynarodowe standardowe to propozycja, skoncentrowana na przewozie takich akcesoriów jak wyposażenia domów, sklepów, biur czy nawet całych firm. Przewieziemy wszystko czego tylko nasz Klient sobie zażyczy – oczywiście w granicach obowiązującego prawa transportowego. Na trasie Polska – Irlandia i innych, najczęściej transportujemy takie akcesoria, przedmioty i urządzenia jak:

 • rowerki dziecięce
 • płyty z muzyką
 • suszarki
 • prostownice
 • książki
 • czasopisma
 • albumy
 • ubrania
 • drobne akcesoria
 • materace
 • torby
 • pościele
 • sztućce
 • wyposażenia pokoi mieszkalnych
 • szafki, komody i stoliki, meble nietapicerowane
 • lampy
 • buty
 • akcesoria biurowe
 • materiały reklamowe
 • głośniki
 • wózki dziecięce
 • walizki podróżne
 • zabawki
 • …i wiele, wiele innych rzeczy, których łączna waga nie przekroczyła 50kg.

Bezpiecznie i komfortowo, w specjalnie dopasowanych opcjach, transportujemy również sprzęty ciężkie, lekkie, wytrzymałe i delikatne. A także przedmioty nietypowe, niestandardowe i wymagające szczególnej ostrożności. Do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie. Każde zadanie do wykonania traktujemy jak misję i osobiste wyzwanie bo wiemy, że Klienci obdarzyli nas zaufaniem. Jeśli zdarza się, że czegoś z różnych powodów nie jesteśmy w stanie przewieźć lub jakiejś przeprowadzki nie jesteśmy w stanie zrealizować – zawsze uprzedzamy Klienta z góry. Informujemy wtedy i proponujemy alternatywne rozwiązania. Dlatego zawsze prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i ustalenie warunków przewozu. Firma Speedpack serdecznie zaprasza do zapoznania się z naszą całościową ofertą.

Kurier Irlandia Polska, odbiór, transport, dostawa

Nasi kurierzy dostarczają i dobierają paczki międzynarodowe standardowe od wtorku do czwartku w godzinach 8.00 – 18.00 w Polsce, przy czym nie ma możliwości umówienia się z kurierem na godzinę czy przedział czasowy inny, niż podane godziny oraz 8.00 – 22.00 w Irlandii, zaś średni czas dostawy przesyłki wynosi 4-7 dni roboczych. To znacznie mniej, niż w przypadku państwowych operatorów pocztowych, a w dodatku mają Państwo gwarancję, że paczka zostanie dostarczona prosto do rąk adresata.

 

 1. Paczki z magazynów wysyłane są co tydzień w piątek.
 2. Kurier zawsze obowiązkowo wydaje list przewozowy, w którym zawarte są wszelkie niezbędne dane adresowe i kontaktowe. Nadawca paczki ma obowiązek sprawdzić ich zgodność z rzeczywistością, zaś nieprawidłowości zgłosić telefonicznie lub mailowo.
 3. Swoją paczkę można śledzić w naszym systemie za pomocą numeru trackingowego wydawanego z listem przewozowym.
 4. Odbiór i dostarczanie przesyłek następuje wyłącznie między wtorkiem a czwartkiem w godz 8-18 na terenie Polski przy czym nie ma oraz w godz 8-22 na terenie Irlandii. Nie ma możliwości umówienia się na konkretną godzinę odbioru czy dogodny dla klienta przedział czasowy aczkolwiek dokładamy wszelkich starań aby nadanie paczki dla naszych klientów było jak namniej uciążliwe.
 5. Odbiór przesyłki następuje u nadawcy niezależnie od tego, z jakiego kraju jest nadawana paczka.
 6. W ofercie Paczki Standardowej kurier przyjmie jedynie pakunek ważący nie więcej niż 50 kilogramów o ograniczonych zgodnie z naszymi zasadami wymiarach
 7. Wszelkie paczki, które zgłoszone zostały jako standardowe, a podczas ważenia okażą się większe gabarytowo niż 50kg lub 300cm obwodu, zostaną automatycznie zakwalifikowane jako paczki niestandardowe a ich cena zostanie wyliczona na podstawie cennika paczek gabarytowych!
 8. Swoje usługi świadczymy w szczególności na trasie Polska-Irlandia-Polska wobec czego paczki standardowe i gabarytowe można zamawiać jedynie na powyższej trasie.
 9. W przypadku paczek powyżej 31,5 kg wymagana jest pomoc kurierowi w transporcie paczki do jego auta.

Staramy się swoimi działaniami objąć teren całej Irlandii ale może zdarzyć się, iż w rejonach bardzo oddalonych od Dublina jak przykładowo Co.Donegal czy Bandon, Bantry, Clonakilty Co.Cork itp odberać w naszych imieniu czy tez dostarczać przesyłkę będzie firma DPD,

Więcej informacji można na ten temat można uzyskać pod numerem infolinii podanym w zakładce kontakt.

Paczki międzynarodowe standardowe, procedura składania zamówienia

Składanie zamówień w opcji paczki międzynarodowe standardowe odbywa się za pośrednictwem naszej strony www. Poniżej prezentujemy Państwu podstawowe zasady obowiązujące podczas nadawania przesyłek:

 1. Odbiór przesyłki realizowany jest bez potrzeby uiszczenia należności ale należność MUSI zostac ureguloana zanim przesyłka dotrze do odbiorcy przy czym nieuiszczenie opłaty może spowodować opóźnienia w doręczeniu,
 2. Zamówienia na przewóz paczki realizowane są możliwe jak najszybciej, z tym że zlecenia zgłaszane do godziny 21:00 są wykonywane najwcześniej w następny dzień roboczy lub kolejny dzień roboczy.
 3. Paczki odbierane są zawsze na zasadzie odbiór w dniu wyznaczonym ( przez klienta lub Speedpack) lub następnym dniu roboczym co jest uzależnione od ilości zleceń na dany dzień oraz przebiegu pracy kuriera
 4. SPEEDPACK umożliwia składanie zleceń z wyprzedzeniem, przy których zachowanie powyższych terminów nie jest obowiązkowe.

Przedmioty wyłączone z usług przewozu

 1. Firma SPEEDPACK nie przyjmie do przewozu paczki, która zawiera przedmioty zabronione prawem, w tym wszelkie substancje nielegalne.
 2. Nie przewozimy paczek zawierających produkty akcyzowe, np. tytoń i alkohol.
 3. Nie przewozimy paczek zawierających płyny o pojemności powyżej 100ml. Wysłanie takiego produktu skutkuje utratą ubezpieczenia.
 4. Produkty szklane, sprzęt elektroniczny oraz inne rzeczy uznawane za delikatne są zasadniczo zabronione w wysyłce,jeśli jednak klient włoży je do paczki bez wiedzy Speedpack odbywa się to tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność klienta gdyż produkty te nie są objęte ubezpieczeniem.

Ubezpieczenie przesyłek

Firma SPEEDPACK automatycznie ubezpiecza każdą przesyłkę na kwotę 300 euro. . Obecnie nie ma możliwości wykupienia dodatkowego ubezpieczenia