Paczki Irlandia Polska, tanie i szybkie przesyłki kurierskie

Opublikowano Kategoria: Poradnik dla osób wysyłających paczki za granicę

Paczki Irlandia Polska w Speedpack.com.pl, szeroki wybór transportu Państwa przesyłki

Paczki Irlandia Polska to najlepszy sposób na przesłanie z Niemiec do Polski praktycznie dowolnego ładunku w bardzo atrakcyjnej cenie. Wymiana handlowa oraz transportowa z Niemcami wciąż wzrasta. Wzrasta także zapotrzebowanie na tanie i szybkie przesyłki z i do państwa naszych wschodnich sąsiadów. Paczki Irlandia Polska to propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają możliwości nadania paczki stamtąd do naszego kraju w racjonalnej cenie. A także przede wszystkim możliwości szybkiego i bezpiecznego transportu. Speedpack to firma przewozowa z wieloletnim doświadczeniem, która przesyłki kurierskie do Niemiec prowadzi od bardzo długiego czasu. I nie tylko tam.

Dostarczamy, doręczamy i zabieramy przesyłki w każdym kraju starego kontynentu, będącego członkiem Unii Europejskiej. Wierzymy, że usługi kurierskie mogą być jednocześnie tanie i solidne. Oraz że w każdym biznesie najważniejszy jest Klient. Nasza firma wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy chcą tanio i w bezpieczny sposób nadać paczkę z Niemiec do Polski, a także na destynacji przeciwnej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy. Dysponujemy szerokim zakresem usług dla firm, zakładów pracy oraz osób prywatnych.

Co mogą zawierać zabierane przez nas paczki Irlandia Polska?

Paczki Irlandia Polska powinny zawierać ładunki, rzeczy i przedmioty dopuszczone przez prawo unijne do komercyjnego transportu międzynarodowego. Zazwyczaj należy do nich większość towarów, które przewozimy, a które nie wymagają specjalnych warunków i zasad transportu. W tej kwestii zawsze staramy się wychodzić klientowi naprzeciw. Jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości – odsyłamy do zakładki na naszej stronie traktującej o przewozie na specjalnych warunkach. Jeśli dalej nie wszystko będzie jasne – prosimy o kontakt przed dokonaniem zamówienia. Nasza firma kurierska chętnie przewiezie rzeczy, przedmioty oraz wszystkie przybory, które zechcą nam Państwo powierzyć. Zabierzemy między innymi odpowiednio spakowane:

wyposażenia pokoi mieszkalnych
szafki, komody i stoliki, meble nietapicerowane
głośniki
materace
walizki podróżne
sztućce
wózki dziecięce
ubrania
książki
pościel
płyty z muzyką
torby
czasopisma
kolekcje
albumy
rowerki dziecięce
drobne akcesoria
akcesoria biurowe
materiały reklamowe
lampy
buty
zabawki
suszarki
prostownice
wyposażenia biur
wyposażenia pokoi
wyposażenia łazienek, kuchni itp.
oraz każdy przedmiot jaki zechcą nam Państwo powierzyć!

Opcje w ofercie paczki do 50kg

Paczki Irlandia Polska standardowe dają Państwu możliwość zapakowania ładunku do rzeczywistej wagi 50 kilogramów. Zaleca się aby maksymalne wymiary ich w opakowaniu wynosiły dla obwodu – maksymalnie 300 cm, dla długości – do 200 cm, dla szerokości i wysokości – do 100 centymetrów. Ponadto w tej opcji prosimy, aby paczki nie posiadały wystających krawędzi oraz elementów, a ich kształt pozostawał w miarę regularny, geometryczny, standardowy dla tego rodzaju przesyłek.

Cenę standardowych rozmiarów paczki wyliczamy w zależności od jej wagi (stawka za kilogram). Jeśli nie są Państwo w stanie spełnić powyższych warunków, lepsze będą z pewnością paczki Irlandia Polska gabarytowe. W tej opcji kształty i wymiary przesyłki (szerokość, długość i szerokość) są praktycznie dowolne. Maksymalna waga to również 50 kg. Dopuszczalne są kształty nieregularne, nietypowe, z wystającymi elementami. Cena takiej paczki wyliczana jest po w oparciu o jej wymiary i/lub wagę – według zasady co jest wyższe/większe. Nasz kurier z Niemiec do Polski realizuje zarówno usługi typu paczki kurier door to door (od drzwi do drzwi), jak i kurier z Niemiec do Polski first door (do pierwszych drzwi). Nasze ładunki dostarczamy szybko, bezpiecznie i terminowo. Serdecznie zapraszamy.

Bezpieczne przesyłki kurierskie w Speedpack

Paczki Irlandia Polska w naszej ofercie to oferta zapewniająca spokojny sen zarówno nadawcy, jak i adresatowi. Służymy Państwu naszym wieloletnim doświadczeniem oraz wysoką jakością usług. Wszyscy nasi dotychczasowi kontrahenci z uznaniem wypowiadali się o optymalnym u nas stosunku ceny do jakości usług oraz bardzo niskim procencie uszkodzeń ładunku w czasie transportu. Współpracujemy z liderami branży transportowej, przedsiębiorstwami będącymi niemalże synonimami pojęcia przewozy kurierskie, czyli z firmami GLS i DPD. Tworząc kompleksowe oferty transportu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny.

Wykonaliśmy tysiące, o ile nie setki tysięcy kursów, dostarczając paczki kurierskie do każdego zakątka Europy. Jesteśmy w tej branży od wielu lat. Przejechaliśmy Europę wszerz i wzdłuż. Współpracowaliśmy z największymi. Paczki Irlandia Polska wśród naszych usług to także gwarancja bezpieczeństwa. Oferujemy internetowe śledzenie przesyłek od razu po przyjęciu zlecenia. Ponadto w celu eliminacji najmniejszego ryzyka uszkodzenia paczki, każdą przesyłkę dokładnie sprawdzamy w zakresie prawidłowego pakowania. A do tego każdy zaakceptowany do wysyłki ładunek obejmujemy korzystną polisą ubezpieczeniową. Jeśliby nawet w wyniku nieszczęśliwego wypadku przesyłka dotarła w nieidealnym stanie – Klient otrzymuje adekwatne odszkodowanie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Tanie paczki za granicę w ramach UE

Paczki Irlandia Polska to oferta skierowana głównie do osób mieszkających za granicą, ale nie tylko. Bardzo często wybierają ją osoby prowadzące w Niemczech biznes. Nasza firma od wielu lat współpracuje z podmiotami na przykład sprowadzającymi towary z Niemiec do Polski. Dzięki naszym usługom, a przede wszystkim ich cenom, taki biznes się opłaca. Paczki do Niemiec to w naszej ofercie jedna z najczęściej realizowanych usług.

Przesyłki kurierskie Irlandia Polska to wciąż rozwijająca się gałąź naszych przewozów. Ma to związek z dynamicznym wzrostem gospodarki naszego kraju oraz rosnącym w niej udziałem handlu międzynarodowego. Jest dla nas zaszczytem fakt, że mamy w tym swój udział, oferując gęstą siatkę połączeń kurierskich na terenie całej wspólnoty europejskiej. Korzystając z naszych usług mogą Państwo wysyłać także paczki między innymi na popularnych trasach takich jak:

Polska – Irlandia
Irlandia – Polska

Nasza firma kurierska i pakiet usług to gwarancja korzystnych cen, bezpieczeństwa oraz rzetelnie wykonanej pracy. Każda powierzona nam przesyłka osiąga miejsce przeznaczenia bezpiecznie i w nienaruszonym stanie. Paczki Irlandia Polska to nasza specjalność. Serdecznie zapraszamy.