Przeprowadzka i który z oferowanych serwisów wybrać?

Opublikowano Kategoria: Poradnik dla osób wysyłających paczki za granicę

Przeprowadzka przestrzenna, a przeprowadzka wagowa. Która będzie dla Ciebie najlepsza?

Przeprowadzasz się i co dalej?

Polacy nadal emigrują do innych krajów Unii Europejskiej i nie tylko. Może nie jest ich już tyle, co kilkanaście lat temu, ale nadal wyjeżdżają w poszukiwaniu pracy. Inni z kolei, którzy dorobili się lub im nie wyszło, wracają do kraju. Każdy z nich przeprowadzając się zabiera ze sobą cały dobytek, a jak wiadomo taka przeprowadzka nie jest prosta. Dlatego warto znaleźć firmę, która zrobi to w sposób profesjonalny i nie zażyczy sobie zbyt dużych pieniędzy.

W przeprowadzkach z Polski do Irlandii, czy z Irlandii od Polski oraz wielu innych krajów europejskich specjalizuje się firma SpeedPack. Klientom oferujemy różne rodzaje przeprowadzek, między innymi gabarytową i wagową. Jakiej jednak nie wybierzecie – naszym założeniem jest wysoka jakość wykonywanych usług, bezpieczeństwo oraz satysfakcja Klienta.

Przeprowadzka wagowa?

Klient, który wybierze tę opcję płaci za wagę dostarczonych przedmiotów. Jest to serwis dedykowany dla tych klientów, którzy wszystkie swoje rzeczy spakowali w pudła i kartony a tym samym nie mają mebli i innych gabarytowych rzeczy do przewiezienia,
Po samodzielnym spakowaniu transportowanych rzeczy do kartonu dostajesz wycenę przeprowadzki za każdy kilogram liczoną w oparciu o wagę całkowitą wszystkich transportowanych pudeł.

Przeprowadzki Przestrzenne

Są najlepsze dla osób, które chcą przewieźć swoje meble, sprzęt elektroniczny, wyposażenie kuchenne oraz wszystkie inne rzeczy, których nie da się bezpiecznie zapakować do kartonu, a które zajmują dużo miejsca, To także przedmioty cenne, wrażliwe i nietypowe. Przy takich przeprowadzkach zapłacicie za liczbę metrów sześciennych, które zajmą Wasze rzeczy w samochodzie. Pełny cennik znajdziecie na naszej stronie internetowej. Jednak pamiętajcie, że do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i indywidualnie też przygotowujemy wyceny. Jesteśmy gotowi nawet na bardzo duże zlecenia. Pomagamy nie tylko przy przeprowadzkach domowych, ale także przewozimy wyposażenie sklepów, biur czy nawet całych firm. Przy większym transporcie oferujemy możliwość wynajęcia busa o przestrzeni ładunkowej nawet do 21 metrów sześciennych.

Przeprowadzki paletowe

Oferujemy dodatkową usługę transportu rzeczy przy przeprowadzce a mianowicie tradycyjny transport paletowy gdzie klienta pakuje wszystkie swoje rzeczy na paletę, która jest transportowana ciężarówką na podany adres, dodatkową usługą jaką oferuje Speedpack jest pakowanie rzeczy na paletę a wiec klient może oddać swoje rzeczy kierowcy nie spakowane a my zrobimy to za niego i dostarczymy na palecie do adresata.

Co najczęściej przewozimy?

Na trasie Polska – Irlandia czy Irlandia-Polska najchętniej wysyłacie: rowery, motocykle, monitory, laptopy, komputery, telewizory, kserokopiarki, lodówki, wózki dziecięce i wiele, wiele innych rzeczy. Jeżeli czegoś nie możemy przewieźć – od razu Was poinformujemy.
Najpopularniejsze trasy, jakie obsługujemy to Polska – Irlandia – Polska. Coraz jednak więcej jednak osób chce skorzystać z możliwości przewiezienia swoich rzeczy do innych krajów, na przykład do Hiszpanii czy Szwecji. Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu przesyłek i organizacji przeprowadzek. Zapewniamy bezpieczny i terminowy dowóz transportu na miejsce, a także jego pełne ubezpieczenie.

Jeżeli nie możecie się zdecydować, który rodzaj przeprowadzki będzie dla Was najkorzystniejszy skontaktujcie się z naszą firmą. Poradzimy, jaką wybrać opcję i wyjaśnimy, dlaczego będzie ona dla Was najkorzystniejsza.