Przesyłki Polska Irlandia, dowiedz się co możesz wysłać kurierem międzynarodowym.

Opublikowano Kategoria: Poradnik dla osób wysyłających paczki za granicę

Przesyłki Polska Irlandia, firma kurierska z gwarancją wysokiej jakości usług

Przesyłki Polska Irlandia w speedpack.com.pl terminowo i bez żadnych przeszkód trafią tam, gdzie sobie Państwo zażyczą. Jeśli planują Państwo wysłać paczkę lub palety o Niemiec, to nasza firma kurierska jest najlepszym z możliwych rozwiązań. Trafili Państwo idealnie, bo tanie przesyłki Polska Irlandia to nasza specjalność. Oferujemy między innymi tanie paczki gabarytowe, paczki standardowe oraz paczki na paletach. Realizujemy je na wielu kierunkach na terenie państwa niemieckiego i nie ma tam miejsca, do którego byśmy nie potrafili terminowo i sprawnie dotrzeć. Nasza firma przewozowa współpracuje z najlepszymi na rynku przewoźnikami. Dajemy zatem gwarancję, że każda powierzona nam przesyłka osiągnie miejsce przeznaczenia bezpiecznie i w nienaruszonym stanie. Dodając do tego konkurencyjne ceny, pozwalamy sobie stwierdzić, że w kategorii paczki kurier do Niemiec, dysponujemy najlepszą na rynku propozycją transportu. Serdecznie zapraszamy.

Co można wysłać korzystając z przesyłki Polska Irlandia?

Opcja przesyłki Polska Irlandia to w zależności od rodzaju ładunku, bardzo szerokie możliwości i duży wybór. Do Państwa dyspozycji są na przykład takie usługi jak paczki Polska Irlandia standardowe oraz paczki Polska Irlandia gabarytowe. To możliwość przewiezienia w jednym ładunku aż 50 kilogramów rzeczy, przedmiotów oraz wszystkich elementów, które w nich Państwo umieszczą. Jedynym ograniczeniem co do zawartości przesyłki Polska Irlandia, jest prawo transportowe. Osobną kategorią do uzgodnienia z Klientem są także przedmioty wymagające specjalnego traktowania podczas przewozu. Tutaj także idziemy naszym Kontrahentom na rękę, o czym można przeczytać w specjalnej zakładce na naszej stronie. Jako jedni z niewielu proponujemy także transport paletowy Polska Irlandia. Jest to opcja, dzięki której jednorazowo można u nas załadować nawet tonę ładunku. To dobry sposób na przewożenie wyposażenia całego domu podczas przeprowadzki lub kompleksowe przenosiny majątku ruchomego firm i przedsiębiorstw. Jesteśmy w stanie przewieźć choćby:

 • pościel
 • sztućce
 • rowerki dziecięce
 • książki
 • torby
 • czasopisma
 • albumy
 • ubrania
 • drobne akcesoria
 • płyty z muzyką
 • suszarki
 • prostownice
 • wyposażenia pokoi mieszkalnych
 • szafki, komody i stoliki, meble nietapicerowane
 • akcesoria biurowe
 • materiały reklamowe
 • głośniki
 • wózki dziecięce
 • materace
 • walizki podróżne
 • lampy
 • buty
 • zabawki
 • …inne artykuły, zgodne z prawem transportowym oraz kategoriami wagowymi.

Przesyłki w firmie kurierskiej to również błyskawiczne i proste zamówienia

Nasza usługa Przesyłki Polska Irlandia to niebywała prostota procesu zamawiania oraz bardzo konkurencyjne ceny. Wszystkie formalności ograniczyliśmy do minimum. U nas po prostu wysyłają Państwo e–mail lub dzwonią i wypełniają jeden formularz. My zajmujemy się resztą. Szczególnie w opcji Kurier Polska Irlandia door to door lub kurier Polska Irlandia first door. Pracownik podjeżdża pod wskazany przez Państwa adres, sprawdza pakunek i tak zaczyna się jego droga paczki na zachód. Firmę z której usług chcą Państwo u nas skorzystać, wybierają Państwo sami. W Speedpack.pl każdą paczką, ładunkiem czy paletą zajmujemy się bardzo odpowiedzialnie i z pasją.
Dysponujemy liczną flotą nowoczesnych samochodów transportowych, posiadających system dokładnych zabezpieczeń ładunku. A także zespołem doświadczonych kierowców. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować terminową dostawę Państwa przesyłki w stanie nienaruszonym. Umożliwiamy także bieżące śledzenie przesyłek przez internet. Firma przewozowa Speedpack to usługi kurierskie na absolutnie najwyższym poziomie. Zapraszamy.

Przesyłki Polska Irlandia, specjalna oferta na specjalne okazje

Opcja Przesyłki Polska Irlandia to również szerokie możliwości w kwestii przesyłki specjalne. Z naszą firmą przewiozą Państwo bez problemu również ładunki wrażliwe, specjalne, delikatne i wymagające specjalnego traktowania. A także te o nietypowych kształtach i gabarytach. Nasza firma kurierska na pewno da radę to zrobić! Jeśli dysponują Państwo ładunkiem niepasującym do standardowych warunków przewozu – prosimy serdecznie o kontakt. Z pewnością będziemy w stanie coś doradzić, poradzić lub zaproponować alternatywę. Przesyłki towarów wymagających specjalnego traktowania muszą spełniać szereg surowych przepisów unijnych, dlatego nadanie tego rodzaju paczek wymaga uzgodnień. Nawet jeśli z rożnych powodów nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia, zawsze zaproponujemy inne rozwiązanie lub odeślemy gdzie trzeba. Zależy nam na jak najlepszej relacji z Klientem, zaś transport Polska Irlandia to istotna i ważna część naszej sieci połączeń. Z tego też powodu cenimy sobie dobry kontakt z Klientem, jego zaufanie i długotrwałe relacje. Jego satysfakcja to dla nas absolutny priorytet. Szczycimy się faktem, że do tej pory nie było takiego kontrahenta, który by do nas nie wrócił.

Paczki tak bezpieczne jak to tylko możliwe

Przesyłki Polska Irlandia w naszej ofercie to jednocześnie najwyższe standardy bezpieczeństwa. W związku z faktem, że współpracujemy z dwoma niezwykle doświadczonymi i uznanymi firmami kurierskimi (GLS oraz DPD), jesteśmy w stanie zapewnić Klientom racjonalny stosunek cen do jakości usług. Jesteśmy też znani z bardzo wysokich standardów ochrony w kwestii bezpieczna przesyłka do Niemiec. Przede wszystkim, żeby wyeliminować jakiekolwiek ryzyko uszkodzeń, każdą przesyłkę dokładnie sprawdzamy w zakresie prawidłowego pakowania. Jednocześnie, żeby zapewnić naszym Klientom spokojny sen, każdą przesyłkę obejmujemy ubezpieczeniem. Dlatego każdy kto wysyła z nami na przykład paczkę, może mieć pewność, że przy nieszczęśliwym wypadku ewentualnego uszkodzenia przesyłki podczas transportu, otrzyma stosowne odszkodowanie. W tym miejscu musimy jednak podkreślić, że procent reklamacji tłumaczonych uszkodzeniem w czasie podróży wynosi u nas mniej niż jeden procent. U nas nie ma mowy o zagubionych bądź uszkodzonych paczkach. Jeśli zatem interesują Państwa tanie przesyłki do Niemiec, to zdecydowanie są Państwo we właściwym miejscu! Firma przewozowa i kurier Polska Irlandia, firma Speedpack serdecznie zaprasza do współpracy.

Docieramy również do innych krajów UE

Przesyłki Polska Irlandia to u nas usługa ciesząca się sporą popularnością. I nic dziwnego, biorąc pod uwagę ilość Polaków w Niemczech oraz ilość sprowadzanych i wysyłanych tam towarów. Ale firma kurierska Speedpack ma do zaoferowania dużo więcej. Jesteśmy przedsiębiorstwem od wielu lat oferującym przesyłki kurierskie do każdego kraju będącego członkiem Unii Europejskiej. Nie ma miejsca na terenie starego kontynentu, w które nie dostarczymy paczki, ani takiego z którego jej nie przywieziemy. I to w bardzo racjonalnej cenie. Jeśli zechcą Państwo zapoznać się z naszą ofertą, przekonają się Państwo, że od wielu lat skutecznie transportujemy paczki kurier na tak szerokim wachlarzu kierunków jak:

Polska – Irlandia
Irlandia – Polska