Sprawdź przesyłkę

ŚLEDZENIE NA KAŻDYM ETAPIE DOSTAWY.
Kurier SpeedPack umożliwia kontrolę przesyłek poprzez ich śledzenie na każdym etapie dostawy. Możesz analizować położenie przesyłki od momentu jej wyjścia z magazynu. Wystarczy, że będziesz znał podstawowe parametry (takie jak numer przesyłki), które następnie wprowadzisz do naszego systemu. Jego obsługa jest bardzo prosta, co sprawia, że każdy sobie z nią poradzi. Spróbuj, to proste!Numer przesyłki

 

 

Nie możesz doczekać się paczki? Chciałbyś wyjść z domu, ale nie wiesz, kiedy przesyłka u Ciebie będzie? Ile razy miałeś do czynienia z takim problemem? Bezustanne siedzenie we własnych czterech kątach i czekanie na dostawcę jest często bardzo męczące. Korzystając z usług SpeedPack już dziś możesz wiedzieć, w którym dniu i o jakiej porze dostarczymy Twoją paczkę. Ze spokojem będziesz mógł wyjść ze znajomymi na kawę lub na zakupy, nie martwiąc się, że kurier nie zastanie Cię w domu.

KONTROLA PACZEK Z WIELU STRON ŚWIATA.
Zdarza Ci się zamawiać towary z zagranicy? Bardzo często na paczki tego typu musimy czekać dłużej. To powoduje, że nie jesteśmy pewni, kiedy nasze zamówienie do nas dojdzie. Oszczędź sobie zbędnego stresu. Nasz kurier oferuje także śledzenie zamówień międzynarodowych! Od dziś nie bój się zamawiać z obcych krajów takich jak: Niemcy, Irlandia, czy Hiszpania. U nas masz wszystko pod stałą kontrolą.

Postaw na SpeedPack i przekonaj się, gdzie jest Twoja paczka!