Wysyłka i transport palet

Przesyłki kurierskie Polska Irlandia, transport palet międzynarodowy

Transport palet Polska Anglia w speedpack.com.pl to usługa, w której oferujemy Państwu sposób przewozu, mogący być ciekawą alternatywą dla przesyłania większych objętościowo przesyłek. Od pewnego czasu ładunki paletowe nie kojarzą się już jedynie z logistyką dużych przedsiębiorstw, przemysłem dostawczym lub zaopatrzeniem. Ten rodzaj transportu można z powodzeniem stosować także do przewożenia rzeczy prywatnych, wyposażeń mieszkań, firm czy pomieszczeń. A przy okazji można sporo zaoszczędzić. Jeśli chcą Państwo wysłać większą ilość rzeczy niekoniecznie wymagających specjalnych warunków przewozu, opcja transportu paletowego powinna Państwa zainteresować. Ta oferta może okazać się finansowo bardziej korzystna i lepiej dopasowana do Państwa potrzeb, niż przesyłki wagowe oraz przestrzenne. Coraz większa ilość naszych klientów decyduje się właśnie na nią. Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów.

Transport palet, przesyłki kurierskie Polska Irlandia, zasady wysyłki i cennik

Transport palet Polska Anglia w speedpack.com.pl jest organizowany raz w tygodniu przy czym czas realizacji to 5-7 dni roboczych. Cena transportu palet z racji swojej specyfiki takiej usługi, ustalana jest zawsze indywidualnie z każdym klientem. W tym celu konieczne jest więc wcześniejsze umówienie się i ustalenie telefoniczne warunków transportu. Prosimy o skorzystanie z formularza na stronie www, a nasz pracownik do Państwa oddzwoni. Jednocześnie doradzi, poradzi i pomoże wybrać optymalną ofertę. Zapraszamy także do zapoznania się z aktualnymi stawkami za przewóz, kalkulatorem i wstępnym wyliczeniem kosztów w zakładce „Cennik”.

Transport palet Polska Anglia w speedpack.com.pl, w zależności od gabarytów palet, wykonywany jest busami lub ciężarówkami, co pozwala znacznie ograniczyć czas oraz koszty transportu. SPEEDPACK jest firmą nastawioną na świadczenie różnorodnych usług transportowych, w tym i takich, które trudno zakwalifikować do typowego przewozu przeprowadzkowego czy kurierskiego. Dla osób, które potrzebują pilnie przewieźć towar o wyjątkowo dużych gabarytach, oferujemy możliwość bezpośredniego transportu z miejsca na miejsce. Usługa transportu międzynarodowego świadczona jest zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.

Dlaczego transport na paletach jest lepszy od innych form przesyłki?

Transport palet Polska Anglia w speedpack.com.pl to przede wszystkim opcja dla tych z Państwa, którzy chcieliby nieco zaoszczędzić. Dostarczyliśmy tysiące przesyłek i przeprowadziliśmy setki przeprowadzek używając palet. Świetnie zdajemy sobie sprawę jak stresujące i niełatwe może być transportowanie przez setki kilometrów dużych objętościowo przesyłek. Dlatego też wprowadziliśmy do naszej oferty opcję przewozu, dzięki której cały ładunek można po prostu upakować na palecie i spać spokojnie, bo reszta należy już do nas! Speedpack, służąc swym wieloletnim doświadczeniem, precyzją i solidnością, gwarantuje transport przesyłki w nienaruszonym stanie. Oddając przesyłkę w nasze ręce mogą Państwo spać spokojnie! Na czym dokładnie polega transport palet Polska Anglia w speedpack.com.pl? Krótko mówiąc – na spakowaniu całego dobytku na paletę czy palety. Ma to znaczące przełożenie na sporo niższą cenę transportu, niż w przypadku tradycyjnej przesyłki. Ponadto transport paletowy to wyższe bezpieczeństwo transportowanych rzeczy. Wąsko ułożone w ciężarówce palety to gwarancja stabilności i bezpieczeństwa, a także minimalnych przeciążeń czy naprężeń w czasie jazdy. To obecnie najpopularniejszy i najtańszy sposób transportu towarów, który zdobywa coraz większą popularność w transporcie osób prywatnych i firm. A jednocześnie pozwala zmniejszyć koszty. Jeśli nie posiadają Państwo własnych palet lub nie wiedzą jak zorganizować tego typu przesyłkę międzynarodową na przykład z Polski do Anglii, z Polski do Irlandii, z Polski do Niemiec lub dowolnego innego innego kraju UE – nie widzimy żadnego problemu. Paczki odbierze i spaletuje (bezpośrednio na samochodzie lub w magazynie) nasz kierowca. Dzięki temu do odbiorcy dotrze już sama, bezpiecznie spakowana paleta. Bez żadnych dodatkowych kosztów. Nasz transport paletowy to solidna i bezpieczna przesyłka a także na przykład łatwa i przyjemna przeprowadzka. Wystarczy się z nami skontaktować, reszta pozostaje już w naszej gestii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej opcji przewozowej. A także resztą naszej szerokiej oferty.

Jakie kraje obejmuje opcja transportu na paletach?

Transport palet Polska Anglia w speedpack.com.pl, tak jak każda inna opcja wysyłki w naszej firmie, obejmuje każde państwo należące do Unii Europejskiej. W granicach wspólnoty nie ma właściwie kierunku czy trasy, na której nie bylibyśmy w stanie jej zrealizować. Choć, tak jak wszędzie, są trasy mniej i bardziej popularne. Do tych najczęściej uczęszczanych należą destynacje, takie jak Polska-Irlandia-Polska, Anglia-Polska-Anglia Polska oraz Polska-Niemcy-Polska. Jednakże wraz z postępującą integracją europejską, nasze ciężarówki i busy coraz częściej podróżują na takie trasy jak Polska – Szwecja, Polska – Hiszpania, a nawet na wschód – Polska – Łotwa czy Polska – Litwa. Nie boimy się nowych wyzwań i na każdym kierunku gwarantujemy profesjonalne podejście do transportu przesyłek. W ostatnich miesiącach dużym zainteresowaniem cieszyły się trasy:

 • Polska – Irlandia
 • Irlandia – Polska

Biorąc pod uwagę ilość realizowanych przez nas zamówień, jesteśmy przekonani, że szybko pojawią się kolejne. Oferujemy i jesteśmy gotowi na znacznie więcej! Powierzenie naszej firmie Państwa przesyłki lub przeprowadzki, to z naszej strony gwarancja bezpieczeństwa, terminowego dowozu transportu na miejsce, a także jego pełne ubezpieczenie. Zapraszamy.

Co przewozimy w usłudze transportowej za pomocą palet w speedpack.com.pl?

Transport palet Polska Anglia w speedpack.com.pl w odróżnieniu od typowych przesyłek gabarytowych lub kilogramowych, daje szerokie możliwości przewozu przedmiotów. Tutaj w granicach prawa przewieźć możemy praktycznie wszystko. Na palety spakować można nawet cały dobytek, więc jest to opcja często wybierana podczas przeprowadzek. Transportowaliśmy już przedmioty gospodarstwa domowego, wyposażenia miejsc pracy, firm czy punktów gastronomicznych. Na paletę można spakować naprawdę wiele rzeczy, które nie wymagają specjalistycznego, indywidualnie organizowanego transportu. Na przykład:

 • rowery
 • motocykle
 • monitory
 • laptopy
 • komputery
 • wrażliwe nośniki danych
 • telewizory
 • kina domowe i elektronika hi-fi
 • głośniki, kolumny, wzmacniacze, wieże stereo
 • szkło
 • porcelana
 • lampy
 • książki
 • ubrania
 • elementy wyposażenia łazienek
 • lustra, szafki łazienkowe, wanny, porcelana sanitarna
 • wyposażenie biur
 • kserokopiarki, maszyny biurowe, biurka, segregatory, archiwa, sprzęt komputerowy
 • wyposażenie lokali gastronomicznych
 • lodówki, chłodziarki, zamrażarki
 • wyposażenia pokoi mieszkalnych
 • łóżka, szafy, komody i stoliki
 • wózki dziecięce
 • walizki podróżne
 • …i wiele, wiele innych!