Transport motocykla UK-Polska

Transport motocykli z zagranicy – jeśli chcesz sprowadzić motocykl z Polski lub Irlandii pomożemy!

Transport motocykli z zagranicy to kolejna w w naszej ofercie, specjalistyczna usługa, która pozwala na bezpieczny transport nawet najcenniejszych jednośladów. Stworzyliśmy ją z myślą o tych Klientach, którzy kupują lub sprzedają motocykle za granicą lub po prostu chcą sprowadzić do kraju maszynę swoich marzeń. SPEEDPACK jest firmą nastawioną na świadczenie różnorodnych usług transportowych, w tym i takich, które trudno zakwalifikować do typowego przewozu przeprowadzkowego czy kurierskiego. Do takich usług należy także nasza oferta transportu motorów z zagranicy. Dla osób, które potrzebują pilnie przewieźć towar o wyjątkowo dużych gabarytach, oferujemy możliwość bezpośredniego transportu z miejsca na miejsce. Usługa transportu międzynarodowego świadczona jest zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Gwarantujemy, że każda maszyna dotrze do miejsca przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

Transport motocykli z zagranicy – profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo

Transport motocykli z zagranicy wymaga z naszej strony wielkiej staranności, delikatności oraz odpowiedniego wyczucia, ale jesteśmy na to wszystko gotowi! Mogą nam Państwo spokojnie powierzyć swój jednoślad lub jednoślady, a my zajmiemy się resztą dostarczając go pod podany adres w stanie nienaruszonym. Transportujemy motocykle od wielu miesięcy i mamy spore doświadczenie w tym zakresie. I nie tylko motocykle. Wśród maszyn, które odbieramy i dostarczamy znajdują się także skutery, quady i tym podobne. Dysponujemy specjalistyczną flotą samochodową, której wnętrza są optymalnie przystosowane do przewozu tego typu ładunku. Z kolei nasi doświadczeni kierowcy oraz specjalnie przeszkolony personel dokłada wszystkich starań by w czasie transportu i przeładunku, na maszynach nie pojawiła się nawet drobna ryska. Serdecznie zapraszamy

Transport motocykli z zagranicy – cena i wysyłka

Cena transportu z racji swojej specyfiki takiej usługi ustalana jest zawsze indywidualnie z każdym klientem. W tym celu konieczne jest więc wcześniejsze umówienie się i ustalenie telefoniczne warunków transportu. Prosimy o skorzystanie z formularza na stronie www, a nasz pracownik do Państwa oddzwoni. Przedstawi naszą ofertę i cenę, jednocześnie doradzając i proponując najlepszą, dopasowaną do Państwa wymagań ofertę. Powierzenie nam Państwa maszyny to bezpieczne rozwiązanie.

 

Transport motocykli z zagranicy jest organizowany raz w tygodniu przy czym czas realizacji to 5-7 dni roboczych. Transport motocykla na przykład z Irlandii do Polski, a także skuterów i quadów realizowany jest busami lub ciężarówkami, co gwarantuje najwyższy standard usługi i bezpieczeństwo przewożonych maszyn.

Które państwa obejmuje u nas oferta transport motocykli z zagranicy?

Transport motocykli z zagranicy zgodnie z polityką naszej firmy, obejmuje każdy kraj zaliczający się do państw wspólnoty europejskiej. W granicach UE dojeżdżamy wszędzie i nie ma właściwie kierunku czy trasy, na której nie bylibyśmy w stanie dostarczyć motocykla, skutera czy quada. Do tej pory najpopularniejszymi trasami, na których woziliśmy tego typu maszyny były trasy Polska-Irlandia-Polska.

Jesteśmy otwarci na nowe miejsca odbioru ponieważ transport to nasza pasja. Lubimy nowe wyzwania jednocześnie świadcząc usługi o wysokim poziomie profesjonalizmu. Biorąc pod uwagę ilość realizowanych przez nas zamówień, jesteśmy przekonani, że szybko pojawią się kolejne. Ciągle jesteśmy głodni nowości, dlatego naszym Klientom chcemy oferować wciąż nowe usługi w konkurencyjnych cenach. Sami jesteśmy fanami motoryzacji i motocykli, stąd wiemy jak stresujący może być transport jednośladu przez setki kilometrów! Ze Speedpack mogą Państwo spać spokojnie. Powierzenie naszej firmie Państwa przesyłki lub przeprowadzki, to z naszej strony gwarancja bezpieczeństwa, terminowego dowozu transportu na miejsce, a także jego pełne ubezpieczenie. Zapraszamy.