SpeedPack.com.pl speedpack.com.pl oceniany 4.92 gwazdek w oparciu o 820 opinii

Szybki i bezpieczny kurier międzynarodowy / Przeprowadzki międzynarodowe

Logo firmy kurierskiej Speedpack - usługi kurierskie

Zamów kuriera

Twoja paczka jest duża? Nie jesteś w stanie samodzielnie dostarczyć przesyłki? Skorzystaj z usług kurierskich SpeedPack! Wykorzystaj możliwości XXI wieku i nadaj paczkę online.

Kurier międzynarodowy

Odbieramy paczki z kilkunastu państw europejskich. Należą do nich m.in. Luksemburg, Hiszpania, Niemcy, czy Holandia. Pełną listę krajów nadania możesz zobaczyć poniżej:

Wybierz trasę

Rodzaj przesyłki

Wycena Dane przeprowadzki Lista palet Lista motocykli Lista mebli

Dodatkowe informacje

Dane do faktury

Płatność

Płatnik

Finalizowanie zamówienia

Wystarczy, że najedziesz kursorem i klikniesz prawym przyciskiem myszy. Tuż obok w podobny sposób możesz wybrać kraj odbioru Twojej przesyłki.

Błyskawiczny sposób nadania!

Do wyceny przesyłki będzie Ci potrzebnych kilka istotnych informacji, ułatwiających jej odbiór. Są to między innymi waga paczki, jej wymiary i zawartość. Jeżeli Twoja paczka ma niestandardowy kształt, również powinieneś uwzględnić to w formularzu wysyłki. Następnie wystarczy już tylko dodać przesyłkę i czekać na kuriera.

Nie zapomnij, o wpisaniu kodu rabatowego! Dzięki niemu możesz jeszcze bardziej obniżyć koszty wysyłki. Czy to nie kolejna dobra wiadomość?

Jak uzyskać kod? To proste! Dołącz do programu partnerskiego i zbieraj punkty za każdą kolejną wysyłkę!

Bezpieczna paczka

Twoja paczka jest wartościowa? Nie martw się! SpeedPack to zespół wyszkolonych i doświadczonych kurierów, którzy wiedzą jak postępować z każdą przesyłką. Dzięki temu możesz być pewien, że Twój pakunek jest w dobrych rękach. Dodatkowo, do ceny naszej usługi zostało wliczone ubezpieczenie przesyłki do kwoty 300 €. Możesz być o swoją przesyłkę całkowicie spokojny.

Akceptowane płatności

Płatności w Speedpack - usługi kurierskie

Nasi partnerzy

Partnerzy Speedpack DPD, GLS i FedEx Kurierzy